Sale
STOJAK NA PAPIER TOALETOWY+ SZCZOTKĘ WC CHROMOWANY AN41728881

STOJAK NA PAPIER TOALETOWY+ SZCZOTKĘ WC CHROMOWANY AN41728881

Model: AN41728881
Dostępność: W magazynie
83,28zł 69,32zł
Wolnostojąca szczotka WC wyposażona w zintegrowany uchwyt na papier toaletowy została wykonana z najlepszej jakości materiałów. Chromowany stojak wygląda schludnie oraz sprawdzi się w wielu stylizacjach łazienek.

STOJAK NA PAPIER TOALETOWY+ SZCZOTKĘ WC CHROMOWANYSTOJAK NA PAPIER TOALETOWY+ SZCZOTKĘ WC CHROMOWANY Rodzaj wolnostojące

Stojak posiada stabilną podstawę. Całość jest lekka ale i bardzo stabilna. Dzięki niewielkiej wadze można w łatwy sposób zmienić miejsce stojaka.

Wewnątrz pojemnika znajduje się osłonka w formie wyjmowalnego pojemnika, który zbiera ociekającą wodę. Dzięki temu można w łatwy i szybki sposób utrzymać całość w czystości.

Higieniczny dodatek do łazienki został wykonany w klasycznym stylu z połączeniem nowoczesnych technologii. Doskonale sprawdzi się w każdym domostwie. Dodatkowym atutem tego produktu jest wymienna szczotka - w razie potrzeby można ją odkręcić i wymienić na nową.

Specjalny system zakładania papieru toaletowego na uchwyt gwarantuje, że będzie on stabilnie ułożony. Dodatkowo wymiana rolki jest bardzo łatwa i szybka.

STOJAK NA PAPIER TOALETOWY+ SZCZOTKĘ WC CHROMOWANY AN41728881