Sale
STOJAK WC NA SZCZOTKĘ I PAPIER TOALETOWY BAMBUS AN33835511

STOJAK WC NA SZCZOTKĘ I PAPIER TOALETOWY BAMBUS AN33835511

Model: AN33835511
Dostępność: W magazynie
116,80zł 71,71zł

Dostępne opcje

*
Wolnostojąca szczotka WC wyposażona w zintegrowany uchwyt na papier toaletowy została wykonana z najlepszej jakości materiałów. Metal malowany na czarno w połączeniu z bambusowymi elementami wygląda schludnie oraz sprawdzi się w wielu stylizacjach łazienek.

STOJAK WC NA SZCZOTKĘ I PAPIER TOALETOWY BAMBUS Marka Springos

Stojak posiada stabilną podstawę o grubości aż 3,1 mm. Całość jest lekka ale i bardzo stabilna. Dzięki niewielkiej wadze można w łatwy sposób zmienić miejsce stojaka.

Wewnątrz pojemnika znajduje się osłonka w formie wyjmowalnego pojemnika, który zbiera ociekającą wodę. Dzięki temu można w łatwy i szybki sposób utrzymać całość w czystości.

Higieniczny dodatek do łazienki został wykonany w klasycznym stylu z połączeniem nowoczesnych technologii. Doskonale sprawdzi się w każdym domostwie. Dodatkowym atutem tego produktu jest wymienna szczotka - w razie potrzeby można ją odkręcić i wymienić na nową.

Specjalny system zakładania papieru toaletowego na uchwyt gwarantuje, że będzie on stabilnie ułożony. Dodatkowo wymiana rolki jest bardzo łatwa i szybka.

STOJAK WC NA SZCZOTKĘ I PAPIER TOALETOWY BAMBUS AN33835511